Apto - Relax Aqui E Praia
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apto - Relax Aqui E Praia Bertioga appartement van 52 m² biedt de nabijheid van een aantal toeristische attracties, zoals het Restingas of Bertioga Estadual Park, gelegen op op ongeveer 15-minuten loopafstand. De capaciteit van het appartement is tot 6 gasten.
Dit appartement is binnen 4 km van het Enseada Strand gesitueerd. Het ligt op circa 10-minuten rijafstand van Indaiá.
De accommodatie biedt 2 badkamers aan. Daarnaast vindt u er een douche.
Apto - Relax Aqui E Praia appartement heeft een complete keuken, gecomplementeerd door een koelkast en een oven.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apto - Relax Aqui E Praia appartement?
Gasten van Apto - Relax Aqui E Praia appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Restingas of Bertioga Estadual Park, op ongeveer 15-minuten loopafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Indaiá (4 km) en het Enseada Strand (4,1 km). - ❓
Wat is de grootte van Apto - Relax Aqui E Praia appartement?
Apto - Relax Aqui E Praia appartement bestaat uit 52 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Apto - Relax Aqui E Praia appartement verblijven?
In Apto - Relax Aqui E Praia appartement kunnen maximaal 6 gasten verblijven.